Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ, УКРАЇНО!
Хай замайорить уся країна,
Лютий ворог із заздрощів впаде.
Вишита, яскрава Україна
Впевнено до ПЕРЕМОГИ йде!
Лілія Сабатин

16 травня о 22:14 | Артемук О. В. | no comments

З нагоди Дня Матері ліцеїсти під керівництвом своїх педагогів висловлювали подяку своїм мамам за їх ніжність, турботу та безмежну любов, яку вони відчувають щодня.
Адміністрація Сереховичівського ліцею долучається до вітань і висловлює слова вдячності кожній мамі, мамі, чиї діти боронять нашу країну від ворога, і бажає дочекатись їх здоровими та не ушкодженими! Низький уклін всім Вам за виховання своїх дітей.
З Днем матері, шановні матері! Зі святом любові, душевної теплоти та турботи.

10 травня о 22:10 | Артемук О. В. | no comments

Війна змушує нас щодня опановувати нові навички, які дозволяють виживати в непростих умовах.

8 травня о 22:07 | Артемук О. В. | no comments

У 805 день російсько - української війни наш багатостраждальний народ вшановує пам'ять загиблих у Другій світовій війні.

8 травня о 22:02 | Артемук О. В. | no comments

Сереховичівський ліцей розпочинає прийом документів на зарахування до 1 класу на 2024-2025 н.р.

15 квітня о 10:18 | Романюк Є. Л. | no comments

7 квітня в Луцькому районі відбулися обласні змагання з пішохідного мандрівництва "Стежками Героїв", які організовує ПЛАСТ - Національна скаутська організація України

7 квітня о 15:45 | Романюк Є. Л. | no comments

Державна установа «Український інститут книги» з 16 до 24 березня 2024 року проводила Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», мета якої – консолідувати українське суспільство навколо читання як життєвої стратегії.

26 березня о 23:22 | Артемук О. В. | no comments

У 2024 році минає 210 років від дня народжння Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка

10 березня о 23:12 | Артемук О. В. | no comments

Щирі вітання учениці 11 класу нашого ліцею Руслані ЛИПОВСЬКІЙ, яка за результатами обласного етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка посіла ІІІ місце.

26 лютого о 14:12 | Романюк Є. Л. | no comments

До пілоту в 4-х класах залучать 2000 учасників на добровільній основі, які пройдуть завдання, розроблені УЦОЯО, як ДПА. Загального ДПА у 2024 році для 9-х та 11-х класів не буде.

20 лютого о 14:43 | Романюк Є. Л. | no comments

15 і 20 січня при Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти, у ІІ тури( теоретичний і експериментальний) відбувся ІІІ етап олімпіади з фізики, учасницею якої була Світлана Бондарук, учениця 9 класу нашого ліцею.

23 січня о 18:18 | Романюк Є. Л. | no comments

Завершується 2023 рік, який увійде в історію, як рік оборони, незламності та віри. Попри труднощі та виклики ми навчалися, розвивалися, досягали успіху.

29 грудня 2023 о 17:13 | Романюк Є. Л. | no comments

Грудень багатий святами, які чудово прижилися в нас і зробили похмурі дні сонячними.

29 грудня 2023 о 17:00 | Артемук О. В. | no comments

Нещодавно в музеї Сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку відбулося нагородження переможців конкурсу " Юні літератори Волині".

2 грудня 2023 о 19:57 | Романюк Є. Л. | no comments

Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами.

2 грудня 2023 о 19:52 | Романюк Є. Л. | no comments

25 листопада 2023 року на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

29 листопада 2023 о 14:42 | Романюк Є. Л. | no comments

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси" (онлайн формат) визнано переможцем Олександрука Артема, учня 11 класу Сереховичівського ліцею ім. Ю.А.Ярощука (ІІІ місце в номінації "Фото-, кіно-, відео творчість").

29 листопада 2023 о 14:38 | Романюк Є. Л. | no comments

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Українці вижили і не забули. Ми існуємо і пам’ятаємо. Ми існуємо, бо пам’ятаємо. Пам’ятаємо про Голодомор…

29 листопада 2023 о 14:28 | Романюк Є. Л. | no comments

Щорічно наш ліцей у період з 25 листопада до 10 грудня 2023 року долучається до Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля". Основна мета акції - привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження, підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм насильства, алгоритми дії для потерпілих, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок та дітей.

Дати початку та завершення акції символізують поєднання у цьому періоді превентивних та пізнавальних заходів щодо запобігання та протидії насильству, особливо стосовно жінок, та захисту прав людини.

25 листопада 2023 о 19:42 | Романюк Є. Л. | no comments

Укотре від душі вшанували світлу незгасну пам'ять загиблих Героїв,які віддали найдорожче - своє життя за мир і спокій на землі, впорядкувавши святе, в зажурі тихій благородне місце - Обеліск слави.

19 листопада 2023 о 14:10 | Артемук О. В. | no comments